<

Теплий монтаж - професійний монтаж пластикових вікон із гідро, паро, шумоізоляційними матеріалами

Теплий монтаж – переваги такого виду встановлення пластикових вікон

Після прийняття рішення про купівлю металопластикових вікон, наступним етапом є встановлення. І хоча це дуже важливий крок, деякі люди можуть пропустити чи не надати значення цьому етапу. Однак неправильно чи погано встановлені вікна можуть зіпсувати зовнішній та внутрішній вигляд ваших будинків та офісів, також, швидше за все, ви не зможете скористатися багатьма перевагами, які можуть запропонувати пластикові вікна. Наприклад, пластикові вікна мають відмінні теплоізоляційні властивості, що підвищує енергоефективність вашого будинку. Вони регулюють температуру в приміщенні, утримуючи тепло всередині та запобігаючи його витоку взимку. Вони також перешкоджають проходженню надлишкового тепла через вікна влітку та забезпечують прохолоду у ваших приміщеннях.

Однак пластикові вікна із «звичайною» установкою (на піну) можуть не розкрити весь потенціал сучасних пластикових вікон.

Тому наша компанія пропонує, як один із варіантів встановлення пластикових вікон – «Теплий монтаж».

Теплий монтаж

Такий монтаж здійснює відповідно до сучасних будівельних тенденцій, а також керуючись нормами ДСТУ Б В.2.6-79:2009 «Конструкції будинків і споруд ШВИ З'ЄДНУВАЛЬНІ МІСЦЬ ПРИМИКАНЬ ВІКОННИХ БЛОКІВ ДО КОНСТРУКЦІЙ СТІН.»

Теплий монтаж пластикових вікон відповідає необхідним показникам теплопередачі, повітропроникності, водонепроникності, деформаційної стійкості та звукоізоляції зі зниженням повітряного шуму.

Всі ці показники досягаються завдяки облаштуванню на зовнішній та внутрішній ділянках дво- або тришарового сполучного монтажного шва та використання пароізоляційних матеріалів по внутрішньому контуру монтажного зазору.

При проведенні робіт використовуються сучасні будівельні матеріали - паропроникні гідроізолюючі герметики, пароізоляційні та паропроникні стрічки, гідропароізолюючі акрилові герметики, монтажні піни і т.д.
Image

ЕТАПИ ВИКОНАННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

Зв'яжіться з нами, отримайте попередній розрахунок та призначте час для замірів

Заміри у зручний для вас час, погодження типу пластикових вікон та склопакетів, розрахунок ціни, оформлення замовлення

Дочекайтеся завершення робіт та оцініть якість

Сертифікати

Вся продукція, що постачається - пластикові вікна, фурнітура, двері ПВХ, підвіконня, відливи і т.д., відповідають нормам якості, безпеки та екологічності. Виготовляється відповідно до норм та стандартів, що діють в Україні, та має необхідну сертифікацію.

Чому слід звернутися до нас?

Великий вибір товарів та послуг недорого

Дружній та професійний колектив

Подарунки, знижки та акції

Офіційна гарантія на товари від виробника

ПЛАСТИКОВІ ВІКНА, ДВЕРІ ТА СУПУТНІ ТОВАРИ. КИЇВ, ІРПЕНЬ, БУЧА, ГОСТОМЕЛЬ, БРОВАРИ ТА БОРИСПІЛЬ. ВСТАНОВЛЕННЯ ВІКОН, РЕМОНТ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ ДВЕРЕЙ І ВІКОН ПВХ. ВИЇЗД НА ЗАМІРИ. НИЗЬКІ ЦІНИ. КУПИТИ ОКНА, ДВЕРІ ТА ВСЕ НЕОБХІДНЕ ДЛЯ РЕМОНТУ ВІКОН І ДВЕРЕЙ


Контакти для зв'язку: 
+380935123213 (Viber, Whatsapp, Telegram)
+380677456507
trade@okoshki.in.ua


ЗАПОВНИТИ ЗАЯВКУ:

Відгуки та цитати

×

Дозвольте ми передзвонимо!

Заповніть форму нижче та натисніть кнопку, щоб надіслати, ми передзвонимо вам у дуже короткий час