<
Поради щодо обслуговування ваших пластикових вікон

Поради щодо обслуговування ваших пластикових вікон

Хороші новини! Сучасні вікна для будинків вимагають дуже мало обслуговування. Але в ідеалі за ними потрібно доглядати, прибираючи хоча б раз на місяць.

Адже ці конструкції нагороджують приміщення елегантністю та природним освітленням. Вони також дають доступ до вашого будинку свіжому повітрю. Ось кілька кроків, щоб доглядати домашні пластикові вікна, не пошкоджуючи їх.

Крок 1: Приготуйте необхідні матеріали та засоби

Першим кроком у догляді за вікнами для дому є збір відповідних матеріалів для їх очищення. Для слабко запилених вікон достатньо правильно протерти вологою ганчіркою з мікрофібри. Але для сильно забруднених вікон використовуйте теплу воду з кількома краплями м’якого миючого засобу. Отже, приготуйтеся та зберіть ці матеріали, щоб почати доглядати за своїми вікнами – відро та кухоль або садовий шланг, миючий засіб – тут добре підійдуть засоби для миття посуду або спеціальні миючі засоби для догляду за вікнами, чиста тепла вода, м’яка щітка та губка, ганчірка з мікрофібри, мастило.

Крок 2: Видаліть поверхневий пил

Після того, як у вас є спорядження, почніть очищати вікно зверху і рухатися вниз. Пізніше очищення верхньої половини зіпсує нижню, яку ви чистили раніше. Щоб позбутися від пилу та сміття, використовуйте кухоль, щоб бризнути водою на вікно. Повторіть це кілька разів, поки весь поверхневий бруд не почне стікати до низу.

Крок 3: Приготуйте розчин для води та миючий засіб

Приготуйте мильний розчин, додавши засіб для миття посуду в теплу воду. Не використовуйте жорсткі миючі засоби, які мають підвищене значення PH, оскільки це може пошкодити колір та обробку ваших віконних рам. Залийте цим розчином пляшку з розпилювачем та розпиліть його на віконні рами та скло. Якщо у вас вдома немає засобу для миття посуду, ви також можете придбати засіб для миття пластикових вікон на ринку.

Крок 4: Обережно почистить

Тепер, коли ваш мильний розчин готовий, настав час очистити вікна! Візьміть м’яку щітку зі свого набору, занурите її в розчин миючого засобу та обережно почніть чистити віконну раму. Не використовуйте для чищення сталеву вату або будь-який інший абразивний матеріал, оскільки це може пошкодити колір і обробку віконної рами.

Щоб дістатися до важкодоступних кутів вікон, візьміть стару зубну щітку, занурите її в мильний розчин і приступайте до чищення. Після того, як ви закінчите очищення, візьміть м’яку губку і протріть поверхню. Не забувайте докласти додаткових зусиль, щоб очистити пази та з’єднання, що відповідають за безперебійну роботу ваших вікон.

Крок 5: Ретельно промийте

Візьміть чисту воду і налийте її на вікна, щоб повністю позбутися від мильного розчину. Пам’ятайте, що залишки мила липкі та збирають багато бруду. Тому промивайте вікна водою , поки не переконаєтесь що вони стали чистими.

Крок 6: Витріть їх насухо

Після намилювання та полоскання вікон для дому витріть їх насухо м’якою сухою тканиною з мікрофібри. Ви також можете використовувати тканину оранжевого кольору, яка зазвичай використовується для чищення автомобілів. Відполіруйте вікна в одному напрямку для кращого блиску. Не торкайтеся скляних поверхонь мокрих вікон, оскільки це залишає відбитки пальців на всій поверхні.

Крок 7: Нанесіть мастило

Після висихання вікон змастіть їх з’єднання та петлі, щоб забезпечити їх безперебійну роботу. Ви можете придбати ці мастильні матеріали в магазині або також використовувати автомобільний віск. Цей крок часто ігнорується багатьма, але змащування з’єднань має вирішальне значення для довговічності конструкції. Тому не пропускайте цей крок! Якщо у вас немає достатньо часу, щоб чекати, поки ваші вікна повністю висохнуть, скористайтеся феном, щоб зливати зайву воду, що потрапила в будь-яку металеву частину.

Крок 8: Перевірте вікна на наявність вм’ятин та тріщин

Потріскані або відколоти скла можуть бути небезпечними. Не чекайте, поки вони поширяться, перш ніж замінити їх. Тому після миття вікон огляньте їх на наявність тріщин та вм’ятин. Якщо ви знайдете кілька, негайно зв’яжіться з надійним експертом по обслуговуванню та ремонту пластикових вікон, щоб завчасно запобігти подальшому руйнуванню ваших вікон.

До вас

Ви можете виконати всі дії, згадані вище, щоб очистити вікна в середині будинку. Однак цей процес створює певний безлад. Тому протріть внутрішні вікна та рами м’якою вологою тканиною та залиште їх висохнути на повітрі.