<
Пластикові вікна з потрійним склопакетом - міфи проти фактів

Пластикові вікна з потрійним склопакетом - міфи проти фактів

Незалежно від того, чи хочете ви замінити старі вікна чи переглядаєте каталоги, щоб встановити найкращі вікна у вашому новому будинку, вам потрібно знайти відповідний тип вікон залежно від різних факторів, таких як сторона будівлі, напрямок сонячного світла, оточення вашого будинку та інше.

 Віконна індустрія просунулася вгору за допомогою пластикових вікон з їх креативними інноваціями та модними дизайнерськими рішеннями, які є високоефективними та водночас естетично привабливими. Одним з таких віконних стилів, які стали хітом, є пластикові вікна з потрійним склопакетом.

Металопластикові вікна з потрійним склопакетом стали стандартним рішенням для багатьох конфігурацій інтер’єру, які включають у проекти житла, офісів та комерційних приміщень. Причиною їх широкої слави є нескінченні переваги, які вони пропонують користувачам. Однак їх популярність спричинила поширення певної невірної інформації про їхні особливості та унікальні характеристики.

Існує кілька міфів про пластикові вікна з потрійним склопакетом, які ширяться на ринку, які є дуже неточними і перешкоджають продажу. Тому необхідно розвінчати ці так звані факти та викласти реальні факти. Однак, перш ніж розкрити міфи і факти про склопакети вікон, нам потрібно зрозуміти їх значення та призначення.

ЩО ТАКЕ ВІКНА З ПОТРІЙНИМ СКЛОПАКЕТОМ?

Як випливає з назви, вікна з потрійним склопакетом складаються з трьох склопакетів, закритих в рамці. Вони були винайдені як модернізація вікон з подвійним склопакетом, які мали лише дві склопакети, прикріплені один до одного. Ці шари скла мають кишеню з повітрям або інертним газом, затиснутою в середній частині кожного скла. Для цієї мети широко використовується газ аргон. Ринок пропонує вам на вибір різноманітні варіанти склопакетів.

Деякі вікна з потрійним склопакетом мають тонку плівку, розташовану між секціями скла для покращення ізоляції. Це називається плівкою з низькою емісією (теплопровідністю) або низькою Е. Інші мають скло в середній частині та внутрішній U-подібний канал, який охоплює всю площу зовнішньої та внутрішньої частини. Інший тип вікон з потрійним склопакетом включає прикріплену підвісну плівку, яка нагрівається та затягується, щоб запобігти усадці та забезпечити безшовну прозорість.

Переваги склопакетів

Тепер, коли ми знаємо, як працює вікно з потрійним склопакетом , давайте розглянемо деякі з багатьох переваг, які вони мають.

Створення теплоізоляції

Тепло може проникати у ваші домівки влітку і навіть виходити з дому прохолодними зимовими вечорами. Склопакети борються з цією проблемою, регулюючи температуру в приміщенні. Газ аргон є ефективним ізолятором і допомагає утримувати тепло всередині взимку та залишати зовні спеку влітку. Це також допомагає заощадити на рахунках за електроенергію, оскільки зменшує потребу в кондиціонерах та обігрівачах.

Усунення ризику утворення конденсату

Коли є різка різниця між температурами в приміщенні та на вулиці, у традиційних вікнах може утворюватися конденсат. З іншого боку, вікна з потрійним склопакетом залишаються сухими та прозорими, не запотіваючи, завдяки повітряним кишеням, які запобігають проникненню тепла всередину. 

Шумоізоляція

Люди, які живуть на галасливій вулиці, можуть отримати користь від вікон з потрійним склопакетом, оскільки вони зменшують зовнішній шум у будинку за допомогою повітряних кишень та кількох шарів скла.

РОЗВІНЧУВАННЯ МІФІВ

Тепер, коли ви дізналися про хороші якості вікон з потрійним склопакетом, настав час для вас позбутися міфів, оскільки ми викладаємо реальні факти про цей стиль вікон.

Зловмисники можуть легко проникнути у вікна з потрійним склопакетом

Цей міф сплив завдяки традиційному дизайну склопакетів. Вони мали зовнішні штапики, щоб утримувати скло на місці, яке можна було легко зняти, щоб увійти в будинок. Проте нове покоління подвійних та потрійних склопакетів оснащено внутрішнім бортиком і високоякісним запірним механізмом, щоб запобігти проникненню злодіїв.

Вікна з потрійним склопакетом не мають привабливого вигляду

Деякі домовласники вважали, що багатошаровість і додаткова плівка скла можуть зробити вікна товстими та зіпсувати зовнішній вигляд їхніх будинків. На справді це не так, оскільки не вікна, а їх рами відповідають за те, щоб ваші вікна виглядали громіздкими або гладкими. Завдяки технологічному прогресу тепер ви можете отримати пластикові вікна, які повторюють дерев’яні вікна або багато інших цікавих варіантів.

Заміна склопакета може пошкодити будинок

Існує поширена помилка, що установка склопакетів впливає на фундамент стін будинку. Однак насправді, збереження структурної цілісності будинку залежить від обробок вікон, а не від типу вікон. Правильна обробка може запобігти пошкодженню, оскільки вона відокремлює віконну раму від цегляної кладки і зберігає ваш будинок.

Скрип, тріск та нагрів – звичайне явище

Цей міф про вікна з потрійним склопакетом вкрай дезінформований. Сучасні пластикові вікна з потрійним склопакетом посилені оцинкованою сталлю, щоб зберегти свою форму та структуру навіть у місцях із суворими погодними умовами – будь то пустеля чи місто схильне до штормів. Таким чином, скрип, тріск та нагрівання – явище нечасте.