<
Металопластикові вікна та двері – спростування міфів

Металопластикові вікна та двері – спростування міфів

З огляду на широку популярність пластикових вікон та дверей в наші дні, поряд з ними шириться багато міфів.

Давайте подивимося на деякі з міфів та спробуємо з’ясувати правду для тих, хто все ще сумнівається в перевагах дверей і вікон з пластику.

Двері та вікна з металопластику потребують регулярного догляду.

Реальність: вони не вимагають лакування, перефарбовування та інших хімічних обробок, як їхні дерев’яні аналоги, і залишаються як нові протягом багатьох років. Крім того, вони не потребують обслуговування, та їх можна очистити, просто промивши.

Вони дорогі в порівнянні з дерев’яними та алюмінієвими дверима та вікнами.

Реальність: спочатку вони можуть здатися дорогими через високоякісні фурнітури, але оскільки пластик має більший термін служби, ніж дерев’яні/алюмінієві двері та вікна, вони, як правило, дешевші та економічно ефективніші в довгостроковій перспективі.

Вони дуже легко і швидко вицвітають або знебарвлюються.

Реальність: пластикові двері та вікна виготовляються, щоб витримувати екстремальні погодні умови; отже, вони не вицвітають і не жовтіють та можуть прослужити 30-40 років.

Вони не екологічні.

Реальність: Навпаки, пластик ПВХ можна переробляти кілька разів, що робить їх зручними для використання протягом тривалого часу. Старі вироби можна безпечно переробити в якісні нові двері та вікна.

Вони не пожежобезпечні і легкозаймисті.

Реальність: Різні дослідження підтвердили, що порівняно з іншими будівельними матеріалами пластик ПВХ дає достатньо часу, щоб звільнити будівлю до виділення шкідливих газів при її горінні. Насправді це вогнезахисний матеріал, а отже, безпечний матеріал для дверей і вікон.

Вони не такі привабливі на вигляд.

Реальність: металопластикові вікна та двері доступні в різноманітній колірній гамі, стилях і обробках, щоб ідеально вписатися в декор вашого будинку або офісу і зробити його сучасним і стильним.

Білі пластикові вікна та двері з часом жовтіють.

Реальність: оскільки пластик ПВХ розроблений для того, щоб витримувати суворі погодні умови, тобто спеку та холод, вони НЕ жовтіють з часом і залишаються новими роками.

Металопластикові двері та вікна вимагають заміни цілих рам навіть при невеликому ремонті.

Реальність: насправді вони не потребують обслуговування і легко ремонтуються. Відкриття стулок, скла, прокладок та фурнітури, практично все можна відремонтувати без зняття/заміни зовнішньої рами.

УФ-промені руйнують пластик та виділяють токсичні гази.

Реальність: майже всі двері та вікна виготовляються із спеціально розробленого пластику ПВХ, щоб протистояти ультрафіолетовому випромінюванню та НЕ виділяють жодних токсичних газів протягом всього терміну служби. Вони абсолютно безпечні у використанні.

Вони не міцні.

Реальність: пластикові вікна та двері виготовлений як міцні та довговічні. Вони витримують екстремальні погодні умови і можуть прослужити до 30 років.

Пластикові вікна викликають конденсацію в будинках.

Реальність: конденсат спричиняє не використання пластикових вікон та дверей, а відсутність циркуляції повітря. Оскільки двері та вікна з металопластику призначені для герметизації вашого будинку для забезпечення ізоляційних властивостей, рекомендується дозволяти деякий потік повітря.